layout-wrota-lipiec2014-tlo-pustakostka

praca.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

Bulgarian Czech English French German Italian Polish Portuguese Russian Slovak Spanish Ukrainian

 

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-puste

grudzień 2017
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

wrotapodkarpackie.pl

 

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-puste

Leżajskie Targi Pracy 2011

Powiatowy Urząd Pracy ma przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w: „IV edycji Leżajskich Targach Pracy 2011” organizowanych w dniu 28.04.2011r., które odbędą się w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Technicznych  w Leżajsku ul. Mickiewicza 67. Organizatorem wydarzenia jest Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku oraz Starostwo Powiatowe w Leżajsku.

Jest to IV edycja Targów Pracy w Leżajsku, które stały się imprezą cykliczną. Celem tego przedsięwzięcia, tak jak w latach ubiegłych jest umożliwienie wszystkim osobom poszukującym zatrudnienia lub zmianą dotychczasowego, zapoznania się z oczekiwaniami i wymogami obecnego rynku pracy, a wystawcom bezpośredniego z nimi kontaktu. Targi Pracy w Leżajsku to wydarzenie promujące kreatywność i  przedsiębiorczość wśród pracodawców oraz nowatorskie podejście ze strony przedstawicieli firm, wychodzących naprzeciw poszukujących pracy. 

 

Targi pracy nie ograniczają się jedynie do prezentacji ofert pracy, stażu czy praktyki zawodowej, ale przede wszystkim ukazują nowe perspektywy i trendy na rynku pracy. Uczestnikami targów są nie tylko przedsiębiorcy z terenu Powiatu Leżajskiego, ale również firmy i instytucje związane z pracą reprezentujące region. Mają one charakter niekomercyjny, a wstęp dla odwiedzających jest bezpłatny, są otwarte dla pracodawców z każdej branży niezależnie czy reprezentują małe czy duże przedsiębiorstwa, firmy o lokalnej działalności czy pracodawców spoza naszego powiatu. 

Organizatorzy zapewniają wystawcom odpowiednie przygotowanie stanowisk, fachową pomoc w ich przygotowaniu jak również służą pomocą doradczą w bezpośrednich rozmowach rekrutacyjnych z uczestnikami targów. Odwiedzającym targi poszukującym pracy gwarantujemy bezpłatny dostęp do informacji o wystawcach, przedstawianych przez nich ofert oraz materiałów promocyjnych i reklamowych. Ponadto podczas trwania targów odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z usługami Urzędu Pracy oraz instytucji działających na rzecz osób bezrobotnych i pracodawców. Zapewniona zostanie również szeroka kapania informacyjno – promocyjna w lokalnych i regionalnych mediach promująca targi oraz ich uczestników.

Jesteśmy przekonani, iż nasza inicjatywa znajdzie uznanie u osób poszukujących pracy, oraz  pracodawców ale również a może przede wszystkim w oczach lokalnego społeczeństwa. Liczymy na duże zainteresowanie i włączenie się do organizacji targów jak największej liczby uczestników. 
Od zaangażowania organizatorów, partnerów oraz instytucji współpracujących zależeć będzie sukces tego wspólnego przedsięwzięcia.

Więcej informacji na temat targów udziela oraz zgłoszenia przyjmuje sekretariat Targów  
tel. 017 240 67 20 wew. 45
lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapraszamy również do odwiedzenia strony W tym miejscu portalu Wrota Podkarpackie chcemy Państwu dostarczyć informacji i podstawowych narzędzi, żebyście mogli efektywnie szukać zatrudnienia. Będziemy pokazywać przykłady dokumentów wymaganych w procesie ubiegania się o pracę. Zwrócimy uwagę na szczegóły, które mogą być w tych dokumentach istotne. 1% - tyle mniej możesz oddać fiskusowi! Baza organizacji pożytku publicznego.

aviavalleybaner prognoza

podkarpackie sz perspektywalotniksko

monitoruj podkarpackiepolska pomoc pl 220

move on greentourage