layout-wrota-lipiec2014-tlo-pustakostka

praca.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

Bulgarian Czech English French German Italian Polish Portuguese Russian Slovak Spanish Ukrainian

 

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-puste

grudzień 2017
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

wrotapodkarpackie.pl

 

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-puste

Targi Edukacji i Pracy w PWSZ w Sanoku

panstwowa wyzsza szkola sanokOkoło 700 osób wzięło udział w Targach Edukacji i Pracy. Odbyły się one 25 października br. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sanoku. Organizatorami targów byli: Podkarpacka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Rzeszowie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Krośnie, Punkt Pośrednictwa Pracy w Sanoku, Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Sanoku, Młodzieżowe Centrum Kariery w Lesku oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku poprzez Biuro Karier Promocji i Współpracy z Zagranicą. 

Targi Edukacji i Pracy zostały zorganizowane w Sanoku po raz drugi, a przyświecało im hasło: „Zatrudnienie Moim Priorytetem”. Honorowy patronat nad nimi objął Burmistrz Miasta Sanoka - dr Wojciech Blecharczyk. Przedsięwzięcie stało się możliwe dzięki realizacji projektu o nazwie: „OHP jako realizator usług rynku pracy”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. 

Celem przedsięwzięcia było ułatwienie kontaktu z potencjalnym pracodawcą absolwentom szkół, osobom bezrobotnym, a także zaprezentowanie oferty firm szkoleniowych. Targi zgromadziły 22 wystawców z województwa podkarpackiego. Najliczniej o ich oferty dopytywali studenci i uczniowie ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych, a także osoby bezrobotne. Kilka z nich znalazło nawet interesujące ich oferty pracy i przeszło szybki proces rekrutacji. Odwiedzający stoiska chętnie korzystali z możliwości spotkania z doradcą zawodowym z Młodzieżowego Centrum Kariery w Lesku. 

W czasie targów odbył się również pokaz pierwszej pomocy, zorganizowany przez studentów ratownictwa medycznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku.

Agnieszka Frączek 
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w SanokuW tym miejscu portalu Wrota Podkarpackie chcemy Państwu dostarczyć informacji i podstawowych narzędzi, żebyście mogli efektywnie szukać zatrudnienia. Będziemy pokazywać przykłady dokumentów wymaganych w procesie ubiegania się o pracę. Zwrócimy uwagę na szczegóły, które mogą być w tych dokumentach istotne. 1% - tyle mniej możesz oddać fiskusowi! Baza organizacji pożytku publicznego.

aviavalleybaner prognoza

podkarpackie sz perspektywalotniksko

monitoruj podkarpackiepolska pomoc pl 220

move on greentourage