layout-wrota-lipiec2014-tlo-pustakostka

praca.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

Bulgarian Czech English French German Italian Polish Portuguese Russian Slovak Spanish Ukrainian

 

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-puste

grudzień 2017
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

wrotapodkarpackie.pl

 

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-puste

Pomoc

 

Z pewnością nikogo nie trzeba przekonywać o tym, jak w codziennym ludzkim życiu ważna jest praca. - Kiedy jej braknie człowiek niejednokrotnie zostaje nie tylko bez środków do życia, ale też często traci do niego motywację. Taka sytuacja to niejednokrotnie początek równi pochyłej, po której osuwanie się trzeba koniecznie przerwać, zatrzymać, skończyć.

W tym miejscu portalu "Wrota Podkarpackie" chcemy Państwu dostarczyć podstawowych informacji i narzędzi, żebyście mogli to zrobić. Chcemy Was mobilizować, żebyście to zrobić chcieli. Będziemy Wam pokazywać przykłady dokumentów wymaganych w procesie ubiegania się o pracę. Zwrócimy uwagę na szczegóły, które mogą być istotne w tych dokumentach. Naszym największym sukcesem będzie to, że Ty który pracy szukasz– znajdziesz ją. Możesz wtedy nawet nie pamiętać, że skorzystałeś przy tym z naszej pomocy. 
Bylebyś tylko był zadowolony, Ty i Twoi bliscy...

Cokolwiek chcesz zrobić, żeby znaleźć pracę – zrób to! 
Spróbuj! - Póki nie spróbujesz – nie dowiesz się, czy było warto!

I napisz do nas! ...

Może masz coś, co Ci „chodzi po głowie”... Może to właśnie Twój pomysł rozwiąże czyjś problem? 

Może przyniesie komuś natchnienie i pod jego wpływem ktoś inny wymyśli coś nowego, dobrego, co pomoże jemu samemu labo pomoże komuś jeszcze?...

Zapraszamy także do współpracy pracodawców. W dobie powszechnego Internetu, może to tu znajdziecie specjalistów, których potrzebujecie? To dopiero początek. Ale nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku ...  Jeśli masz pomysł, co jeszcze mogłoby znaleźć się w tym miejscu, co trzeba poprawić, albo co zrobić inaczej - napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1% - tyle mniej możesz oddać fiskusowi!

Baza organizacji pożytku publicznegoBaza organizacji pożytku publicznego